Švenčių prekės

Siūlome gausybę šventinės atributikos, kuri bet kurią šventę pavers nepakartojama

Vaikų ir suaugusių gimtadieniams
Pas mus rasite gausybę įvairių spalvų, dydžių ir formų balionų, įvairaus dizaino spalvotų popierinių girliandų. Prekiaujame spalvingomis popierinėmis kepurėlėmis ir švilpynėmis, be kurių neapsieina nė vienas linksmas mažylio gimtadienis. Šventiniam tortui papuošti siūlome pačių įvairiausių žvakučių – spalvotų, figūrinių, muzikinių ar negęstančių. Turime ir dviejų dydžių tortų fontanų.

Vestuvių, krikštynų atributika
Galime pasiūlyti įvairiausios atributikos, skirtos vestuvėms, krikštynoms. Pas mus rasite ir medinių kočėlų, kuriais ypač džiaugiasi vyrai, ir mielų smulkmenų, skirtų kūdikio krikštynoms.

Mergvakariai ar bernvakariai
Įvairios linksmos ar romantiškos figūrėlės, komiški ar erotiniai suvenyrai – tikrai išsirinksite smagių dovanėlių šioms linksmybėms.

Žvakės
Prekiaujame puikios kokybės „Bartek candles“ (Lenkija) žvakėmis: įvairių dydžių ir spalvų klasikinėmis, burbulo ar cilindro formos, plaukiojančiomis, kvepiančiomis ar keičiančiomis spalvas.

Turime ir įvairios formos stiklinių žvakidžių aromatiniams aliejams.

Laisvalaikio pramogoms
Taip pat prekiaujame stalo žaidimais, medinėmis ar kartoninėmis kaladėlėmis, įvairiausio dydžio ir dizaino vaikiškais lipdukais.