Prekės floristams

Mūsų sandėliuose visiems floristams apraibsta akys. Jums tereikia pasirūpinti augalais – visa kita rasite pas mus

Vazonai

Prekiaujame įdėklais ir keraminiais, stikliniais, metaliniais vazonais. Pas mus jų rasite nuo mažyčių, skirtų kaktusams, iki didžiulių, tinkamų stambiems augalams sodinti.

Vazos

Pirkėjų laukia gausybė skirtingų formų ir dydžio keraminių, stiklinių, metalinių vazų. Taip pat siūlome įvairios paskirties stiklinių indų, žvakidžių. Gausus pasirinkimas stiklinių taurių floristinėms kompozicijoms kurti.

Pinti karkasai

Floristams galime pasiūlyti pačių įvairiausių pintų karkasų puokštėms ir kompozicijoms: bato, laivo, burbulo, širdies ar mėnulio formos.

Taip pat prekiaujame skirtingų formų tūtomis puokštėms, įvairaus dydžio pintais krepšeliais.

Smulkmenos dekoravimui

Mažas akcentas gali padaryti didelį įspūdį. Turime įvairių smulkmenų dekoravimui: įvairiai puoštų segtukų, smeigtukų, lipdukų, puošti naudojamų figūrėlių (paukščiukų, drugelių ir pan.). Pas mus įsigysite ir įvairių spalvų plunksnų kelių dydžių pakuotėmis, rasite gausybę dekoratyvinių karoliukų (nuo 2 iki 16 dydžio).

Floristinės kempinės

Parduodame įvairių spalvų, dydžio ir formos floristines kempines („oazes“). Taip pat turime įvairaus skersmens burbulų iš putplasčio.

Vielutės, klijų lazdelės

Pas mus rasite gausybę vielučių: lygių, raitytų ar vilktų veltiniu, įvairių spalvų. Turime „darbinių“ ir gėlėms sutvirtinti skirtų vielučių. Kai surišti nepakanka, klijuokite: siūlome karštų klijų lazdelių.

Juostelės
Prekiaujame juostelėmis iš atlaso, organzos, plastiko – vienspalvėmis ir raštuotomis, įvairaus pločio ir metražo. Taip pat įsigysite darbinės juostelės puokštėms rišti („teipo“).

Audiniai ir tinklas
Turime natūralaus ir plastikinio tinklo (tankaus ir reto, įvairių spalvų), flizelino (rulonais), įvairaus pločio ir spalvų organzos audinio.

Dirbtinės gėlės
Galime pasiūlyti pačių įvairiausių dirbtinių gėlių ir augalų.

Džiovinti augalai ir kitos gamtos gėrybės
Prekiaujame įvairiomis gamtinėmis medžiagomis: skeletiniais lapais, įvairiomis šakelėmis, spalvotomis ankštimis, riešutų kevalais, kriauklėmis, jūrų žvaigždėmis, akmenukais.

Taip pat turime spalvotos ir natūralios rafijos, ratano ir jo lazdelių, spalvoto plaušo (sizalio) lapais, rulonais ir supresuoto. Pas mus įsigysite ir natūralios, balintos ar spalvotos žievės lakštų.