Pakavimo prekės

Net išrankiausias pirkėjas ras ką išsirinkti iš didžiulio mūsų siūlomo pakavimo priemonių ir įvairiausios paskirties popieriaus bei kartono asortimento

Pakavimo popierius, celofanas, folija
Pas mus įsigysite įvairiausių spalvų popieriaus dovanoms pakuoti, lygaus krepinio popieriaus gėlėms ir dovanoms įvynioti (parduodame vienetais, pakuotėmis ir rulonais). Prekiaujame įvairių spalvų ir raštų 100 proc. perdirbtu „Kraft“ popieriumi (lapais). Taip pat turime įvairių matmenų raštuoto ir skaidraus celofano, spalvotos folijos (vienetais ir rulonais).

Dovanų maišeliai
Prekiaujame popieriniais dovanų maišeliais – nuo vaikiškų, puoštų žaismingais piešiniais iki solidžių, tinkamų bet kuriai suaugusiųjų šventei. Jų turime blizgių, lakuotų, matinių ar iš gofruoto popieriaus, įvairių matmenų (nuo 9x9x14 cm iki 73x52x18 cm). Siūlome ir dabar itin populiarių maišelių iš 100 proc. perdirbto „Kraft“ popieriaus – natūralios spalvos ar spalvotų, raštuotų.

Dėžutės
Jūsų dėmesiui – daugybė dėžučių iš kartono ir popieriaus. Nuo mažyčių, skirtų papuošalams, iki nemažai dovanai tinkamų įpakuoti.

Juostelės ir kaspinai
Tik pas mus – gausus pasirinkimas juostelių iš organzos, atlaso, plastiko: skirtingo pločio ir metražo, raštuotų ir vienspalvių. Taip pat įsigysite sutraukiamų ir lipnių kaspinų – įvairaus dydžio ir spalvų, blizgių ir matinių.

Kartonas ir popierius
Prekiaujame įvairaus formato spalvotu kartonu (B1, B2, A1, A2, A3, A4 formato). Taip pat turime aukso ir sidabro spalvos kartono (A2, A3, A4 formato, 170g/m).

Naujovė!
Gofruotas B2 formato kartonas – spalvotas, raštuotas, blizgus ar neoninių spalvų.

Galime tiekti A4 formato, įvairių faktūrų, storio ir spalvų kartoną, skirtą vizitinėms kortelėms, lankstinukams, kalendoriams spausdinti.

Prekiaujame popieriumi diplomams – A4 formato, įvairių raštų.

Turime lipnaus popieriaus: įprastų ir neoninių spalvų, matinio ir blizgaus. Prekiaujame ir lipniomis raidėmis (įvairaus dydžio ir spalvų).