Įvairūs suvenyrai

Net išrankiausi pirkėjai pas mus ras įdomių suvenyrų, smulkmenų namų jaukumui ar interjero detalių

Keraminės, medinės, stiklinės, metalo plastiko skulptūrėlės
Turime daugiau nei 100 rūšių angelų, apie 60 rūšių dramblių, apie 30 skirtingo dizaino varlių figūrėlių – įvairiausio dydžio ir formų. Pas mus rasite ir visokio dydžio bei formų Temidės skulptūrų, įvairių paukščių ir gyvūnų figūrėlių.

Medinės, keraminės, metalinės dėžutės
Galime pasiūlyti pačių įvairiausių dėžučių arbatai, papuošalams, raktams, diržams, siūlams ar sagoms laikyti. Turime ir mažyčių dėžučių pirmajam iškritusiam dantukui saugoti, ir skrynių jaunosios kraičiui sudėti.

Gausus taupyklių pasirinkimas
Siūlome įsigyti ir vaikiškų, ir suaugusiems skirtų taupyklių – įvairaus dizaino, pagamintų iš metalo, keramikos, stiklo ar medžio. Prekiaujame ir raktų pakabučiais – nuo linksmų ir žaismingų vaikams iki solidžių, skirtų suaugusiems.

Gaminiai iš metalo
Parduodame įvairius metalo dirbinius: židinio įrankių komplektus, malkines, padėklus, žvakides-žibintus, gėlių stovus, butelių laikiklius, durų belstukus, kavamales, skėtines, kabyklas, kabliukus, mielas dekoratyvines skulptūrėles (mašinas, dviračius, senovinio stiliaus raktus, pasagas).

Rėmeliai nuotraukoms ar paveikslams, albumai
Iš gausaus asortimento tikrai išsirinksite labiausiai tinkamus rėmelius nuotraukoms ar paveikslams. Jie įvairaus dydžio ir dizaino, pagaminti iš medžio, plastiko, metalo ar keramikos. Taip pat prekiaujame originaliomis medinėmis dėžutėmis-albumais bei įprastais albumais.

Verslo dovanos
Pas mus rasite ir solidžių bei kokybiškų verslo dovanų: laikrodžių, termometrų, smėlio laikrodžių, raktų pakabučių, rašiklių komplektų.

Žvakės, aliejinės žvakidės
Romantiškai nuotaikai namuose sukurti puikiai tiks stiklinės žvakidės aromatiniams aliejams. Jų turime įvairiausių formų ir dydžio. Taip pat prekiaujame puikios kokybės „Bartek candles“ (Lenkija) žvakėmis: įvairių dydžių ir spalvų klasikinėmis, burbulo ar cilindro formos, plaukiojančiomis, kvepiančiomis ar keičiančiomis spalvas.