Apie mus

Dirbame visoje Lietuvoje. Mūsų sukaupta patirtis ir ilgamečiai ryšiai su patikimais gamintojais mums leidžia pasiūlyti pirkėjams originalių ir kokybiškų prekių už patrauklią kainą.

 

Rimanto Kielos individuali įmonė „Širšė“ prekiauja pakavimo ir floristikos priemonėmis, interjero detalėmis ir suvenyrais. Daugiau nei prieš dvidešimt metų pradėjusi savo veiklą nuo smulkios prekybos, „Širšė“ išaugo į didžiulį prekių asortimentą didmenininkams ir smulkiems prekybininkams siūlančią įmonę.

 

„Širšės“ darbuotojai nuolat lankosi užsienyje ir Lietuvoje vykstančiose parodose, domisi visomis rinkoje pasirodančiomis naujovėmis. Todėl pirkėjams galime pasiūlyti ne tik jau įprastų, bet ir dar nematytų, originalių suvenyrų, pakavimui ar floristikai skirtų priemonių.

 

Bendradarbiaujame tik su atsakingai dirbančiais gamintojais iš užsienio ir Lietuvos. Mūsų nuolatiniai pirkėjai žino, kad bus ne tik maloniai aptarnauti, įsigys kokybiškų prekių, bet ir gaus naudingų patarimų. Suprantame, kad nuo mūsų pastangų priklauso ne tik mūsų, bet mūsų klientų verslo sėkmė.